Masz pytanie? Napisz

Sprint – Twój projekt/wyzwanie

Dla kogo?

Warsztat przeznaczony jest dla przedsiębiorców, szefów zespołów, departamentów, którzy chcieliby rozwiązać konkretny problem w swojej firmie. Wyzwanie może dotyczyć poprawy jakości serwisu, sposobu na pozyskiwanie klientów, wdrożenia nowego produktu lub procesu, poprawę komunikacji lub innych zagadnień.

Co oferujemy?

Rozwiązywanie złożonych problemów często wymaga zaangażowania wielu perspektyw i wiedzy z różnych zakresów. Design Thinking w pełni wykorzystuje różnorodność i potencjał tkwiący w każdym człowieku. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego procesu, kreatywnych technik, współpracy i współtworzeniu udaje się stworzyć wyjątkowe rozwiązania, które dotychczas w organizacji nie powstały. W warsztacie wspólnie przechodzimy cały proces projektowy od momentu zdefiniowania problemu do zaakceptowania konkretnego rozwiązania. Dzięki warsztatowi uda Ci się:

stworzyć rozwiązanie, które realnie wesprze Twój biznes, rozwiąże konkretny problem
wyposażyć Twój zespół we wiedzę potrzebną do poznania perspektywy użytkownika/klienta
zintegrować zespół wokół wspólnego celu i wygenerować dużo kreatywnych pomysłów
usprawnić współpracę i komunikację
zapewnić transfer wiedzy
zbudować gotowe prototypy rozwiązania
przetestować rozwiązania i uzyskać opinie klientów

Jaka formuła?

Szczegóły projektu ustalane są indywidualnie w zależności do skomplikowania wyzwania.


Co zyskasz?

Wspólnie rozwiążemy Twój problem. Wdrożymy nowe rozwiązanie. Wiedza i narzędzia zastosowane w projekcie zostaną w Twojej firmie. Dzięki temu Twój zespół będzie mógł tworzyć kolejne innowacje, co przełoży się na umacnianie przewagi konkurencyjnej firmy